پشتیبانی
مشاوره و خرید
0920 21 45 606
0920 21 45 607
ساعت تماس: 10:00 الی 17:00
منوی اصلی
ظرف سرو پیش غذا بر روی یخ
قیمت : 120,000  تومان
  خرید پستی
ظرف سرو پیش غذا بر روی یخ  

 

ظروف کریستال روشن با بهترین کیفیت بر روی یخ با درب

شماره مدلNJGBS-05

 

اندازه: x42x11.5cm 42

 

ساختار: ظرف 4 تیکه

 

ویژگی ها: سازگار با محیط زیست، ماشین ظرفشویی و ضد ضربه

 

مواد: پلاستیک، 100٪ اکریلیک

استفاده از ظروف برای  غذا، مهمانی، ذخیره سازی

 

سرو پیش غذا در ظرف یخ

 

سبزیجاتتان را در در طول یک مهمانی ترد و خنک نگه دارید. نگران خنک نگه داشتن  سبزیجات  و میوه ها نباشید چرا که با پر کردن 4 تیکه زیرین سینی از یخ کمک میکند  تا به مدت چند ساعت مواد را خنک و خشک نگه  داشته شود .

در محفظه های بالا می توانند سبزیجات، سیب زمینی، سالاد، میوه و دیگر غذاهای سرد را نگهداری کنید . این طراحی شیک در هر دکور متناسب است. این مواد پلاستیکی شفاف نشکن و مقاوم می باشند .

وجود 4 محفظه مجزا بر روی این ظرف مناسب برای سرو  انواع غذاهای خوشمزه از جمله چیپس، پاپ کورن، انواع پنیرهای مختلف و غیره می باشد . آسان برای تمیز کردن. از صابون ملایم و آب استفاده کنید.

 

مگس می تواند یک مشکل باشد، حتی در داخل خانه. یکی از بهترین روشهای نگهداری یک سینی سبزیجات در یک مهمانی، غذای آماده روی یخ است.. این یک سینی حاوی یخ و آبی  است که غذای سرد را نگه می دارد. این خیلی بهتر از نوع اولیه است. هر درب دو بخش را پوشش می دهد. به این ترتیب مردم مجبور نیستند کل سینی را برای یک قطعه کرفس پیدا کنند. دارنده شیب قابل جابجایی نیز شامل یک درب است. سینی برای خروج از یخ در پایین به طرف هوا اجازه خروج از غذا را می دهد .این طراحی فوق العاده برای استفاده داخلی و خارجی است. شما خوشحال خواهید شد که شما آن را داشته باشید.

نگه داشتن غذاهای دریایی بر روی یخ سرد و تازه برای ساعت ها

این سینی قابل چرخش شگفت انگیز مواد را سرد می کند تا در مهمانی تازه و خوشمزه باقی بماند. سینی عمودی پایین را با یخ مخروطی یا خرد شده بپوشانید و 3 سینی فوقانی غذا را در دو قسمت بالا قرار دهید. سینی غذای دوشاخه ای به سمت پایین حرکت می کند تا اجازه یخ زدگی از یخ را از طریق آن جریان دهد. هر سینی غذای دارای یک پوشش جذاب مخصوص برای نگه داشتن سرما می باشد. مناسب برای استفاده فضای باز و بسته ، سینی را می توان برای انواع مواد غذایی مانند میوه، سبزیجات، برش های اسنک، غذای خوشمزه، غذاهای دریایی و حتی سوشی استفاده کرد.

قیمت این محصول 120000 تومان

 


قیمت : 120,000  تومان
  خرید پستی